Ekibimiz

Ekibimizin tebrübeli üyesini daha yakından tanıyabilirsiniz.

Avukat İbrahim Ensar ZERDALİ, 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen Ankaralıdır.  İlköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamış olup 2010 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimine başlamıştır.

Avukatlık mesleğine Ankara’da Zerdali Hukuk ve Danışmanlık ofisini kurarak başlayan Avukat İbrahim Ensar ZERDALİ, İş Hukuku, Ticaret Hukuku,  İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanında gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2019 yılından itibaren ise Bursa ilinde faaliyetlerine devam eden Avukat İbrahim ZERDALİ, İstanbul Yolu Biçen Plaza’da yer alan ofisinde, Bursa’nın önde gelen firmalarına hukuki danışmanlık hizmeti vermekte, İcra Müdürlükleri ve Mahkemeleri nezdinde kurumsal ve bireysel takip ve tahsilat işlemleri ile de uzun yıllardır ilgilenmektedir. Bununla birlikte bireysel müvekkillerine de danışmanlık ve dava alanlarında hukuki hizmet sağlamaktadır.

Zerdali Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağı olan İbrahim Ensar ZERDALİ Bursa ilinde yaşamakta olup, başta Bursa, Ankara ve İstanbul olmak üzere birçok şehirde hukuki hizmet vermektedir.

| Bursa İş AvukatıBursa İş Hukuku Avukatı